Tadilat Garantisi

www.gebzetadilatisleri.org olarak   gücümüze ve  kadromuza inanıyoruz ayrıca  Altıncı Duyu Organı olarak kabul ettiğimiz ‘’EMPATİ YAPMAK’’  gerçeğinden yola çıkarak yaptığımız tüm işlere (sözleşmede yazılı olan şekli ile ) tamı tamına 3 (üç) YIL süre ile  İŞÇİLİK GARANTİSİ vermekteyiz. Verilen bu garanti sözde kalmayıp müşteri ile yapılacak olan tadilat sözleşmesinde de belirtilip karşılıklı imzalanmaktadır.

GARANTİ KAPSAMI 
Tadilatlarınızda yaptığımız tüm işçiliklere vermiş olduğumuz işçilik garantileri 3 (üç) yıl olup (doğal afetler,bina,fabrika veya işyerinizde ki mimari projeden kaynaklanan işçilik uygulama ve aksaklıklar) hariç’tir.

ÜRÜN ve YARDIMCI ELEMANLARIN GARANTİSİ
Çözüm ortaklarımız sayfasında da belirttiğimiz gibi tadilatlarımıza ,hem ulusal hem de global firmaların ürünlerini kullanmaktayız. (Müşterinin satın aldığı veya önerdiği ürünler ve bu ürünlerin doğuracağı aksaklık ve maliyetler müşteriye ait olup sözleşmede de belirtilmektedir).

SORUNLAR ve ÇÖZÜMLER
www.gebzetadilatisleri.org olarak  ürün satışı ve montaj sonrasında yaşanabilecek sorunların  çözümü noktasında çözüm ortaklarımıza güvenimiz tamdır.

Çözüm ortaklarımızdan temin ettiğimiz ve tadilatlarımızda Kullanılan ürünlerin garantisi ise üretici ve  ithalatçı firmaların  ürünlerine vermiş oldukları garanti süresi kadardır.Ürün hatalarından kaynaklanabilecek olası durumlarda ise müşterimizin sorunu giderilinceye kadar müşteri ile birlikte bu sorunun takipçisi oluyoruz ve çözüm için müşterimizi yalnız bırakmıyoruz.. satış sonrasında müşterimize sorun çıkaran ve çözüm noktasında destek vermeyen çözüm ortağımızı da  ‘’ÇÖZÜM ORTAKLARI ‘’ portföyümüzden çıkabileceğimizden emin olunuz daha önce yapmıştık yine yaparız ,çünkü bizim için asıl olan  ‘’ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  ve MÜŞTERİ HAKLILIĞI ’’dır’’